1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Ola Olka

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 114040

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2020-04-22, 13:04   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
lodzianin88 napisał/a:
Mi jest strasznie ciężko, czuje się przegrany bo może coś mogłem więcej zrobić.
Zrobiles wszystko co w ludzkiej mocy a nawet i wiecej...
Bardzo mi przykro. Przyjmij wyrazy wspolczucia ::rose:: ::rose::
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Ola Olka

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 114040

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-12-17, 12:34   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
lodzianin88 napisał/a:
Mało tego chirurdzy powiedzieli że nie zdejmą szwów bo ma jechać tam gdzie zakładali.
nie wierzę ::mur::
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Ola Olka

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 114040

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-12-10, 07:41   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
lodzianin88 napisał/a:
Zapytałem że chce ją zabrać do domu , wspólnie powiedzieli że na tą chwilę nie dam sobie z tym wszystkim rady
Wydaje mi sią że lekarze tu mają rację. Nawet przy wielkiej woli pomocy są sprawy które nas przerastają. A mama potrzebuje ciebie pełnego sił a nie wykończonego zadaniami które mogą być nie do przeskoczenia.
lodzianin88 napisał/a:
Najgorsze w tym wszystkim jest to że już dawno obiecałem mamie że nie" skończy "w szpitalu , dziś też tak bardzo prosiła bym nie pozwolił by cierpiała
Najważniejsze jest właśnie to żeby nie cierpiała. A na wydziale paliatywnym powinni mamę tak ustawić by nie miała bóli.
Mój tato też bardzo chciał "do domu" gdy był w hospicjum stacjonarnym. Przynajmniej raz, na chwilę. Niestety nie udało się. Zasnął zanim jego stan pozwoliłby na jakielkolwiek ruchy. Wiem że nie można było inaczej. Do końca miał dobrą opiekę i to było najważniejsze. Chcę w to wierzyć. Wydaje mi się że w takich sytuacjach nie ma dobrych ani złych decyzji. Podejmuje je się stosownie do chwili.

Trzymaj się, pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Ola Olka

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 114040

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-12-06, 13:35   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
lodzianin88 napisał/a:
Dla mamy nie ma już ratunku. Nic nie udało się zrobić podczas operacji
Jakże mi przykro. Człowiek zawsze myśli (przynajmniej większość z nas i ja też) że operacja jest tą dobrą opcją bo naocznie widać co jest. Ale nieraz to co się zobaczy przekracza możliwości ludzkiej ingerencji.

Naprawdę ciężka sytuacja. Teraz trzeba mamie zabezpieczyć najlepszy komfort jaki się da. HD - oczywiście - jak najszybciej. Jeżeli opieka was przerasta (praca, brak warunków ) to pomyśl o stacjonarnym. Można tam być przy chorym ile się chce a opieka jest na wyciągnięcie ręki. Czasami taka opcja jest najlepsza dla wszystkich.

Zyczę ci wiele siły.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Ola Olka

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 114040

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-12-04, 09:11   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
lodzianin88 napisał/a:
Ps: missy bardzo Ci dziękuję że cokolwiek odpisujesz bo odbieram to jako wsparcie.
Jeżeli Missy coś pisze to napewno ma to ręce i nogi - możesz na niej polegać to mądra dziewczyna. Nie napisze czegoś czego wcześniej nie sprawdziła lub czego nie wie dokładnie.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Ola Olka

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 114040

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-12-03, 07:48   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
lodzianin88 napisał/a:
Przecież niedrożność to stan zagrażający życiu,
Też tak uważam. I niezmiernie dziwię się spokojowi lekarzy. Mam nadzieję że dziś się stan mamy poprawi. Trzymam kciuki.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
Ola Olka

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 114040

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-12-02, 07:39   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
lodzianin88 napisał/a:
Przez założeniem sondy wymioty były ale rzadko koloru kawy. Zaś z sondy kolor przypomina smołe
Kurcze aż się dziwię że lekarze nie podejrzewają przy tym żadnych wewntrznych krwawień szczególnie w górnym odcinku przewodu pokarmowego. Nie będę tu polemizować ale dla mnie to żadna sytuacja w której pacjenta można wypisać do domu.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group